Nasza Historia

Magical Shoes to nie tylko idea, to również rodzina. Naszą markę tworzymy wspólnie. Produkcja obuwia to przede wszystkim wielopokoleniowa tradycja rodzinna.Wszystko zaczęło się od naszego dziadka Mietka,który w 1966 roku otworzył swój mały zakład szewski. Dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu stopniowo rozwijał umiejętności i nabywał doświadczenie zarażając przy tym pasją do butów swoich trzech synów. Do teraz każdy z nich czynnie działa na rynku obuwniczym.

W roku 2017 Aldona Zawada, założyciel Magical Shoes oraz córka jednego z tych trzech synów zdecydowała się połączyć półwieczne doświadczenie w ręcznej produkcji obuwia ze świeżym spojrzeniem na problem dużych marek obuwniczych, zalewających nas butami które blokują naturalną pracę naszych stóp. Buty które nosimy powinny być dostosowane do kształtu naszych stóp, posiadać zerowy spadek między pięta i palcami i być maksymalnie elastyczne. Powinno być to obuwie, które nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie.
Po miesiącach poszukiwania optymalnych rozwiązań powstała marka Magical Shoes do dziś zajmująca się produkcją butów minimalistycznych. Sprawia nam to nieopisaną radość ,że wszyscy tworzymy coś z pasją , coś zgodnego z naszymi przekonaniami.

Magical Shoes jest polskim producentem obuwia minimalistycznego. W naszej ofercie znajduje się również buty wegańskie tworzone bez użycia materiałów pochodzenia zwierzęcego. Od początku naszego istnienia, naszymi najważniejszymi wartościami były dbałość o wysoką jakość produkcji, zdrowie użytkowników naszych produktów oraz naturę i środowisko. Tak oto stworzyliśmy produkt, który zapewnia komfort i wygodę poruszania się, a dzięki zastosowanym przez nas technologiom, masz wrażenie poruszania się boso.

Nasze buty barefoot produkujemy ręcznie, w Polsce, z najwyższej jakości, lokalnych materiałów. Dbamy o naturalność naszych produktów, wybieramy wyłącznie dostawców działających w zgodzie z etyką. Nasze wegańskie buty są odpowiedzią na dbałość o naturę. Możesz mieć pewność, że twoja para butów minimalistycznych jest wykonana z dbałością o każdy detal, którego dopilnują nasi wykwalifikowani szewcy (z których większość to również rodzina)

magical-shoes-barefoot-shoes-team
buty-barefoot-na-jesien-magical-shoes-lupino
dzieciece-buty-barefoot-na-zime-magical-shoes-ziuziu