ZWROTY/WYMIANY/REKLAMACJE

Chcesz dokonać zwrotu?

Wiemy, że czasami po prostu nie pasuje. Oczywiście, że to rozumiemy. Masz 30 dni na dokonanie zwrotu od momentu otrzymania zamówienia. Po otrzymaniu zwrotu mamy 7 dni roboczych aby zwrócić do Ciebie pełną kwotę zakupu. Dla ułatwienia procesu zwrotu możesz skorzystać z WYGODNE ZWROTY. Kliknij w link który pozwoili Ci zwrócić przeyłkę w najtańszy i najprostszy możliwy sposób. 

Instrukcja zwrotu: 

 1. Możesz zwrócić całość lub część swojego zamówienia w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.
 2. Koszt nadania przesyłki pokrywa kupujący. 
 3. Obuwie nie może posiadać żadnych śladów użytkowania, oraz powinno zostać zwrócone w oryginalnym opakowaniu.
 4. Przesyłkę należu nadać na nasz adres we własnym zakresie korzystając z dowolnego przewoźnika. Lub korzystając z WYGODNE ZWROTY.
 5.  Niezależnie od wybranego kuriera do paczki dołącz odpowiednio wypełniony formularz zwrotu. Formularz znajdziesz na odwrocie rachunku, który dołączamy do każdego zamówienia. W przypadku utraty formularza, jest on dostępny do pobrania TUTAJ.
 6.  Po otrzymaniu zwracanego przedmiotu, w terminie do 7 dni roboczych zwrócimy Ci środki wybrane przez Ciebie konto.

WAŻNE – Przesyłki zwrotne nie będą odbierane, jeśli zostaną nadane do paczkomatu lub do innego punktu odbioru! 

O co należy zadbać?

Przesyłka powinna zostać wysłana w oryginalnym opakowaniu. Pamiętaj żeby zwracany towar odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniem. Nie wysyłaj oryginalnego pudełka, zaklejonego taśmą, nie zabezpieczy to wystarczająco przesyłki i zmusi nas do wyrzucenia pudełka, które jeszcze mogło zostać wykorzystane. Mamy nadzieję, że tak jak my, chcesz zmniejszać ilość produkowanych odpadów

Co powinno się znaleźć w paczce?

Do zwracanej przesyłki obowiązkowo włóż odpowiednio wypełniony formularz zwrotu. Formularz znajdziesz na odwrocie rachunku. Prawidłowo wypełniony formularz jest podstawą do zwrotu. 

Zwrot należy wysłać do naszego magazynu znajdującego się pod adresem:
Magical Shoes
ul. Krakowska 83
34-120 Andrychów
Polska
tel. + 48 534 206 005
e-mail: [email protected]

Wymiany

Źle wybrałeś rozmiar, kolor lub model?

Obecnie nie oferujemy bezpośredniej wymiany. Możesz zwrócić swoje aktualne zamówienie i zamówić nowy, pożądany towar za pośrednictwem naszego  sklepu . Zwróć towar zgodnie z powyższymi wytycznymi. Zamawiając na nowo wybrany przez Ciebie, odpowiedni produkt przyspieszysz proces i szybciej otrzymasz przesyłkę.

Reklamacje

Wszystkie nasze buty minimalistyczne są objęte roczną gwarancją. Jeśli twoje buty są wadliwe lub nie wytrzymały tak długo jak powinny, skontaktuj się z nami. Przedstaw nam dowód zakupu, a my w zależności od uszkodzenia naprawimy Twoje obuwie, lub wymienimy je na nowe.

Prześlij do nas zdjęcia na adres mailowy wadliwego/uszkodzonego obuwia. Rozpatrzymy Twoją reklamację lub poprosimy Cię o odesłanie jej do nas. W ten sposób możemy uniknąć przyszłych usterek. Adres mailowy: [email protected]

Ważne: Zadbaj o to żeby reklamowane obuwie zostało wysłane przynajmniej w miarę czyste. Zdarzały się przypadki, że reklamowane obuwie miało wewnątrz niewypraną skarpetkę… Może śmieszny przypadek ale osobom odpowiedzialnym za reklamacje nie było do śmiechu.

Pragniemy Was poinformować, że reklamacje nie mogą zostać uznane w przypadku gdy:

 •  na obuwiu pojawiły się uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku nienależytego użytkowania (przetarcia, uszkodzenia materiału, rozcięcia)
 •  podeszwa została przetarta w wyniku użytkowania
 •  obuwie posiada wady wynikające z przemoczenia obuwia w tym prania w pralce
 •  obuwie było w nienależyty sposób czyszczone i impregnowane. Jak to należy robić? Zajrzyj proszę do Najczęściej Zadawanych Pytań
 •  naturalne zużycie obuwia