Currency
Language

Zdrowo i różnobarwnie – zdrowe buty barefoot do przedszkola

Jak wybrać zdrowe buty do przedszkola

Uczęszczanie do przedszkola, to ważny czas w życiu każdego dziecka. To właśnie tam poznaje nowych ludzi, nawiązuje pierwsze, większe znajomości i kształtuje się nie tylko psychicznie, ale i fizycznie. Naukowcy określają ten czas mianem socjalizacji wtórnej – poznając nowe osoby człowiek kształtuje bowiem swoje nawyki, uczy się tego co lubi a co nie. Zabawa? To ważny aspekt, więc niech nie zakłóci jej niewygodne obuwie. 

Wybierz zdrowe buty do przedszkola dla swojego dziecka. Buty minimalistyczne, elastyczne i dopasowane do stopy Twojego dziecka od Magical Shoes. Buty zero drop od Magical Shoes sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku przedszkola.

Wielokrotnie pisaliśmy już o tym, że zdrowe nawyki należy wdrażać w życie dziecka od najmłodszych lat. Podobnie jest z dbaniem o zdrowie, które można zacząć od zakup odpowiednich butów. Buty zero drop zapewnią dziecku tzw. zerowe nachylenie, a więc różnica w nachyleniu od stóp do pięty będzie wynosiła dokładnie zero. To ważne, ponieważ dzięki temu stópka maluszka będzie rozkładała swój ciężar na całej podeszwie stopy. Pozwoli mu to na swobodne bieganie, które tak kocha. 

wesołe buciki do przedszkola

Złap oddech i biegnij dalej

Małe dziecko to również masa energii, którą chce spożytkować na długą zabawę. Wybierając buty do przedszkola bardzo ważne jest więc, by stopa mogła oddychać spokojnie. Chcąc zapewnić przepuszczalność powietrza, decydując się na elastyczne buty od Magical Shoes stawiasz na obuwie oddychające i przepuszczające powietrze. Oprócz skórzanej wersji znajdziesz w naszej ofercie również buty w pełni ekologiczne, wegańskie, których tkanina pozwala na swobodne ułożenie stopy. Jak to rozumieć?

Buty do przedszkola, to ważny aspekt dla każdego malucha, który stawia już pierwsze kroki. Chodząc w butach zero drop od Magical Shoes masz pewność, że Twoje dziecko ma dużo miejsca w palcach (które nie ulegną deformacji), a podeszwa jest odporna na ścieranie. Po co wymieniać buty co miesiąc, skoro można kupić raz i być zadowolonym na długi czas? Warto zainwestować szczególnie w dzieci, ponieważ od najmłodszych lat kształtuje się w nich nawyk dobrej postawy i stawiania kroków na całej stopie. 

zdrowe buty do przedszkola

Do wyboru, do koloru!

Przejdźmy teraz do mniej medycznych aspektów, ponieważ dla dziecka równie ważny jest wygląd butów. Tworząc nasze buty dla najmłodszych zadbaliśmy więc o całą paletę kolorów i wzorów. Znajdziecie więc propozycje w kolorze zielonym, czerwonym, niebieskim, jasnym, beżowym, a ich czubek zdobią przeróżne motywy. Od zwierząt np. hipopotama czy małpki po różne owoce. Czy można wyobrazić sobie coś fajniejszego?

Otóż tak! To właśnie połączenie zdrowia, detali i różnorodnego designu sprawiają, że da się połączyć zdrowe buty do biegania i zabawy z właściwościami prozdrowotnymi. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.