Currency
Language

PIERWSZY KROK PO ZDROWIE – Elastyczne i naturalne buciki dla dziecka

Jak wybrać odpowienie obuwia dla swojego maluszka?

Bosymi, małymi stópkami przez świat. Czy pamiętacie, jak stawialiście swoje pierwsze kroki? To fascynujące, jak mały Człowiek zaczyna odkrywać świat – pomóżmy mu w tym i zadbajmy, by od pierwszych dni towarzyszyło mu zdrowie. Również stóp, w końcu to one będą nieść go przez życie.

dziecięce buty barefoot na jesień - Magical Shoes TupTup

Szacuje się, że dzieci do trzeciego roku życia zmieniają swoje buty nawet co dwa miesiące. To prawda, że ich malutka stopa rośnie szybko, ale nie oznacza to, że but może zostać nieodpowiednio dobrany. Niestety, przez szybki wzrost dziecka jako rodzic bardzo często decydujemy się na szybki i tani zakup. Nic bardziej mylnego, ponieważ nieodpowiednie dobranie butów może skutkować poważnymi schorzeniami i wadami postawy w przyszłości.

Ważne jest również to, że malutkie dziecko może mieć trudności z powiedzeniem, że buciki je uciskają. Może nie wiedzieć, jak to wyrazić – tym bardziej bądźmy czujni i sprawdzajmy czy obuwie, które dedykowane jest maluchom spełnia kilka podstawowych zasad.

Dzieciece buty barefoot do przedszkola - Magical Shoes GAGA

Bardzo ważne jest elastyczne obuwie dla dziecka. Wygodne, niekrępujące ruchów spody zapewnią mu pełne pole do stawiania pierwszych kroków. Niech skacze, biega i chodzi na paluszkach na co pozwoli mu w pełni elastyczna podeszwa bucika. Jako producent ręcznie robionych bucików dla dzieci dbamy również o antypoślizgową podeszwę, by maluch był w pełni zaopiekowany!

Zdrowe buty dla dzieci – bogata oferta

No dobrze, projekt naszych bucików jest minimalistyczny, ale zadbaliśmy również o to, byś jako rodzic miał pełną gamę kolorów do wyboru. W naszej ofercie znajdziesz niemowlęce obuwie w różnych kolorach, posiadających w pełni elastyczną podeszwę, a dodatkowo w jego wnętrzu nie znajdują się żadne szwy. Wszystko to z trwałych i miękkich materiałów.

Dziecięce buty barefoot na każdą porę - Magical Shoes

Chcąc zapewnić dziecku maksymalny komfort chodzenia, czubek butów został celowo rozszerzony, by zapobiec deformacji stopy w przyszłości. Dzięki dobremu, anatomicznemu dopasowaniu do nóżki dziecka zadbasz o to, by uniknęło haluksów i wad postawy. Pamiętajcie, że dbanie o zdrowie zaczyna się od pierwszego kroczku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.