Currency
Language

Naturalna wełna sposobem na zdrowe stopy

Buty to nie tylko modny dodatek, ale w dużej mierze wpływ na nasze zdrowie. Przekonaj się, jak skład naszych butów zero drop oddziałuje na Twoje ciało za sprawą wykorzystania naturalnej wełny. Poznaj właściwości wełny w butach zero drop i pozwól sobie na komfort jakiego możesz doświadczyć razem z nami.

Na samym początku skupimy się na ukłonie w stronę alergików. Wykorzystanie wełny w naszych butach zimowych dla dorosłych sprawia, że but posiada właściwości antyalergiczne. To jednak nie wszystko, ponieważ decydując się na obuwie Magical Shoes, dla dorosłych i dzieci, zapewniasz sobie łatwość w czyszczeniu. Brud nie może wejść głęboko ze względu na zatrzymywanie zewnętrznej wilgoci i dużej wytrzymałości na ścieranie. Decydując się na buty z wełny – decydujesz się często na buty na lata. 

Właściwości lecznicze wełny

Sama wełna ma również szereg właściwości leczniczych, takich jak działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, znieczulające, antybakteryjne. Dodatkowo, w czasach wszechobecnych urządzeń elektrycznych coraz częściej spotykamy się z określeniem ,,elektrosmog”. Naturalna wełna chroni nas przed jego działaniem, dlatego warto wykorzystywać ją nie tylko w butach, ale również np. swetrach, dywanikach, poduszkach i innych dodatkach codziennego użytku.

Właściwości wełny w zimowych butach zero drop

Nasze buty zimowe dla dorosłych mają podszewkę wykonaną ze 100% wełny, jeśli jednak myślisz o dobrych, minimalistycznych i zdrowych butach dla swojego malucha, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: znajdziesz z naszej ofercie buty zero drop dla dzieci, które wykonane zostały w 50% z wełny i 50% z poliestru. Dziecko? Zasługuje na zdrowie od najmłodszych lat. 

Właściwości wełny w zimowych butach zero drop

Buty z wyściółką wełnianą koją zmęczoną stopę, wpływają korzystnie na łagodzenie bóli pourazowych. To co ważne to fakt, że pielęgnowanie stopy można również zacząć od skarpetek. Skarpety Magical Socks Merino wykonane zostały z 99% wełny, co sprawia, że zapewnisz sobie zdrowy i spokojny sen.

Podsumujmy. Wełniane wkładki do butów i skarpetki zapewniają:

– złagodzenie bóli stóp

– miękkość i ciepło

– zdrowy, spokojny sen

– zatrzymywanie zewnętrznej wilgoci

– łagodzenie stanów zapalnych i bólów mięśni

Pozwól sobie na ciepło i wygodę razem z naszymi butami zero drop. Zasługujesz na to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.