Currency
Language

Lupino – wejdź miękko w jesień z butami Barfoot

Buty minimalistyczne na jesień w ponadczasowym wydaniu Chelsea boots

Jesień i zima – komu z nas te pory roku kojarzą się z lekkim i przewiewnym odzieniem? Ciężkie buty, grube puchowe kurtki, które krępują nasze ruchy i szalik, który sprawia, że nie możemy ruszyć szyją. Nie musi tak być. Wychodząc naprzeciw potrzebom każdego z Was postanowiliśmy stworzyć buty minimalistyczne na jesień, które nie tylko dadzą Wam ciepło, ale i pozwolą na pełną swobodę ruchów. Co więcej? Wszystko dostosowane specjalnie tak, by otulić stopy zdrowymi materiałami i odpowiednim profilowaniem.

Chodząc po sklepach chcemy kupić: szybko, najlepiej tanio i tak, by było nam wygodnie przez wszystkie pory roku. Mało kto zastanawia się nad tym, że warto postawić na jakość produktu, co sprawi, że będzie nam służył przez wiele lat. Buty? Zmieniamy je co sezon bądź po każdej zimie dajemy je do naprawy. Nie musi tak być.

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom stworzyliśmy uniwersalny, dla każdego z Was, model Lupino, który pasować będzie zarówno do spodni, jak i sukienki każdej młodej osoby. Stop podziałom. Nie musisz być sportowcem, by nosić odpowiednio wyprofilowane buty. Twoja stopa, jak każdy element ciała zasługują na zadbanie, ponieważ to właśnie stopy niosą nas przez życie.

polskie buty barefootStawiaj kroki pewnie. Wybierz buty na jesień i zimę, które wykonane zostały z naturalnych materiałów w polskiej manufakturze. Buty Lupino są zgrabne, miękkie, niezwykle lekkie, co sprawia, że aż proszą się o to (no przepraszamy!) o porównanie ich z innymi sztybletami na jesień.

buty barefoot na jesień

W swoich butach cenimy:

– ich elastyczność, co sprawia, że mówimy zdecydowane „stop” sztywnym i twardym obcasom czy czubkom butów.

– lekkość. Niech ziemia lekka Wam będzie i biegnijcie w tych butach na przystanek czy do lasu! Mówimy „stop” wymienianiu butom co sezon i stawiamy na jakość tego, co posiadamy.

– szerokość w palcach, by nie krępować ruchów, a dzięki podeszwie „zero drop” pozwolić swojemu ciału na prawidłową postawę. Masz świadomość, że wada postawy może być spowodowana nieodpowiednimi butami?

Tej jesieni i zimy stawiam więc na jeden z naszych modeli od Magical Shoes: Lupino. Dasz się ponieś naturalnej magii? Niech to będzie piękna jesień!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.