Currency
Language

Ciepłe, naturalne i wygodne skarpety – komfort, na który zasługujesz tej zimy

Zimowe, wełniane skarpety barefoot – Magical Socks Merino

Buty Magical Shoes są minimalistyczne i idealnie dostosowują się do Twojej stopy. Nie oznacza to jednak, że nie warto zadbać o dodatki. Wręcz przeciwnie. Jesień i zima, to idealny czas, by pomyśleć o grubych skarpetach, które wykonane zostały z naturalnych materiałów. Dla dorosłych i dla malucha. 

Podobnie jak z tendencją do złego doboru bielizny u kobiet np. biustonoszy, tak samo zapominamy o tym, że stopy powinny mieć odpowiednio dobrane skarpety. Sprawia to, że zakres ruchu naszej nogi jest swobodny, a tym samym pozwalamy skórze na oddychanie. Co sprawia, ze wełaniane skarpety barefoot są idealne dla Ciebie?

wełniane skarpety barefoot

Naturalne materiały dla zmarzluchów

Dobrze wykonane skarpetki posłużą Tobie i maluchom na długie lata. Wszystko za sprawą wykorzystanych surowców. Magical Socks Merino w 99% wykorzystane zostały z wełny merino, natomiast tylko 1% stanowi poliamid. Warto wiedzieć, że wełna merino powstaje ze specjalnego gatunku owiec z Nowej Zelandii, merynosów, a więc uchodzi za jedną z najtrwalszych i najcieplejszych. 

Do koloru do wyboru

Biel czy czerń? Różowy czy niebieski? Mimo, że nasze buty są minimalistyczne i cechują się płaską podeszwą zero drop, nie wyklucza to posiadania do nich również dodatków. Chcąc, by każdy znalazł ciepłe wełaniane skarpety barefoot w sam raz dla siebie stworzyliśmy dwie wersje kolorystyczne dla dorosłych: białą i czarną. Dla dzieci proponujemy zaś opcję niebieską i różową. Już dość przekonania, że zimowy ubiór musi być nudny – dopełnijcie dodatkiem swoje buty Barefoot. 

dziecięce wełniane skarpetyzimowe skarpety dziecięce

Zalety Magical Socks Merino

Tak, tak – teraz każdy może pomyśleć, gdzie znajdziemy wady skarpetek pochodzących z wełny merynosa. Mamy dla Ciebie złą wiadomość. Mimo, że proponowane przez nas skarpetki są bardzo ciepłe, to równocześnie przepuszczają powietrze i pozwalają stopie oddychać. Biegaj, spaceruj, pozwól swojemu dziecku na zabawę. Zobaczysz, że potliwość nie będzie stanowiła Twojego problemu nawet przy dużej amplitudzie temperatur. 

Jak dbać o skarpetki? 

Wyjątkowy i trwały materiał zasługuje na zaopiekowanie, podobnie jak Ty i Twój maluch. Magical Socks Merino pierzemy więc ręcznie, by zachowały swoją strukturę i grubość na długi czas. Należy je prać w środkach przeznaczonych do wełny naturalnej.

Ogromnym atutem zimowo-jesiennego dodatku jest to, że skarpety są długie, co sprawi, że już nigdy nie ucierpisz z powodu odczuwania chłodu w kostki. Zimno nie będzie już takie straszne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.